MÖBLER / Bord / Piedestal 8001160
nr 800 1160
Piedestal
trä, sekelskifte 1900, höjd: 126
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
400 kr
måndag 7 januari 2013
kl 17:58:25
100 kr
200 kr
350 kr