MÖBLER / Bord / Piedestal 8001160

nr 800 1160

Piedestal

trä, sekelskifte 1900, höjd: 126

Kondition: slitage, skador

Utrop:

800 kr

Såld:

400 kr

måndag 7 januari 2013
kl 17:58:25